Kas yra BioBloss?

Šiuolaikinės moters arsenale galime rasti pačios įvairiausios kosmetikos: tai kremai, aliejai, serumai, balzamai, veido kaukės, valikliai, šveitikliai, prausikliai... Jie vilioja prabangiomis pakuotėmis, maloniais aromatais, bet neretai ir nuvilia savo kokybe.

BioBloss.lt internetinė parduotuvė siūlo Jums išbandytus ir pamėgtus, ekologiškus ir natūralius kosmetikos produktus. Mes tiekame mūsų klientams patrauklų natūralumo, kokybės ir kainos derinį.

3 priežastys, kodėl verta pirkti BioBloss:

1. Jūs nebenorite dažiklių, emulsiklių, stabilizatorių, parabenų, dietanolaminų, ftalatų ir kitų sintetinių medžiagų, kurias sugeria jūsų oda.

2. Jums reikia kokybiško produkto ir rezultato.

3. Jūs mylite save ir savo kūną, todėl stengiatės jam duoti tai, kas geriausia!

Gamintojai

Didžioji dalis prekių asortimento priklauso gamintojui Evergetikon.

Tai išskirtinės, prabangios ir 100% natūralios veido ir kūno priežiūros priemonės iš Graikijos, Kretos salos. Jų gamybos technologija ypatinga tuo, kad produktai gaminami be vandens. Tokiu būdu pagaminti kremai galioja 2-3 metus, o net ir atidarius – 12 mėnesių. Kremai tepami ant drėgnos odos ir reikia itin mažo jų kiekio. Evergetikon taip pat siūlo Jums gausų pasirinkimą ir kitų kūno, veido, plaukų priežiūros priemonių moterims ir vyrams.

Taip pat siūlome Jums palepinti savo lūpų odą nuostabiais Sierra Bees (JAV) lūpų balzamais, kurie pasižymi itin natūralia (100%) sudėtimi bei nuostabiais kvapais.

Turite problematišką lūpų odą? Tuomet Jums puikiai tiks Carmex (JAV) lūpų balzamai, tyrintys gydomųjų sudėtinių dalių, padedantys užgydyti lūpų žaizdeles, malšinantys skausmą, bei nuostabiai kvepiantys!

Prekių asortimentas nuolat plečiamas, ateityje siūlysime Jums šių ir kitų gamintojų kruopščiai atrinktą produkciją, nes norime Jums tiekti tik tai, kas geriausia!

MES

El. parduotuvės veikla vykdoma pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą

„Nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažymą" Nr. 953681.

Mūsų kontaktinė informacija:

Telefonas: +370 68626371

El. paštas: info@biobloss.lt

Adresas prekių grąžinimui ir korespondencijai: 


Žalgirio g. 106A-56, Vilnius

www.biobloss.lt yra el. parduotuvė - prekės vietoje neeksponuojamos ir neišduodamos.