Evergetikon
Evergetikon - tai išskirtinės, prabangios ir 100% natūralios veido ir kūno priežiūros priemonės iš Graikijos, Kretos salos. Jų gamybos technologija ypatinga tuo, kad produktai gaminami be vandens. Tokiu būdu pagaminti kremai galioja 2-3 metus, o net ir atidarius – 12 mėnesių. Kremai tepami ant drėgnos odos ir reikia itin mažo jų kiekio. Evergeti...
Evergetikon - tai išskirtinės, prabangios ir 100% natūralios veido ir kūno priežiūros priemonės iš Graikijos, Kretos salos. Jų gamybos technologija ypatinga tuo, kad produktai gaminami be vandens. Tokiu būdu pagaminti kremai galioja 2-3 metus, o net ir atidarius – 12 mėnesių. Kremai tepami ant drėgnos odos ir reikia itin mažo jų kiekio. Evergetikon taip pat siūlo Jums gausų pasirinkimą ir kitų kūno, veido, plaukų priežiūros priemonių moterims ir vyrams.
Plačiau

Evergetikon Yra 13 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Veido priežiūra
    Neretai susimąstome, kaip turėti gražią, lygią veido odą. Jaunystėje ieškome efektyvaus kremo nuo spuogų, o sulaukus trisdešimties parduotuvės konsultantės teiraujamės apie kremą ar serumą nuo raukšlių bei veido drėkiklius. Deja dažnai tenka nusivilti įsigytų prekių kokybe bei rezultatais. Šiuolaikinėje kosmetikos ir parfumerijos pramonėje, norint įtikti vartotojui, naudojama gausybė agresyvių odai medžiagų: aštrūs kvapikliai, kenksmingos putojimą skatinančios medžiagos, bei pigūs priedai, siekant sumažinti produkto kainą. Evergetikon veido priežiūros linija sukurta moterims, vertinančioms natūralumą bei aukštą kokybę. Visi kremai bei serumai gaminami be vandens. Tokiu būdu pagaminti kremai galioja 2-3 metus, o net ir atidarius – 12 mėnesių. Kremai tepami ant drėgnos odos ir reikia itin mažo jų kiekio. Mylėkite save ir naudokite tik tai, kas geriausia Jūsų odai!
  • Kūno priežiūra
    Natūrali ir ekologiška kosmetika, pagaminta Kretos saloje, Graikojoje. Aliejai nuo celiulito su žolelių, pipirų ekstraktais, kūno kremai sausai odai. Visa kosmetika visiškai natūrali, be cheminių priedų. Pagaminta iš kokosų, argano, alyvuogių, migdolų, vynuogių kauliukų ir kitų aliejų. Produktai su aloe vera - problematiškai, sausai odai.
  • Plaukų priežiūra
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų